filipek@szkola-filipek.pl   602 150 957         Siedziba główna: Ostrów Wielkopolski ul.Kolejowa Filia: Ostrów Wielkopolski ul.Rzemieślnicza

Witamy na stronie naszej Szkoły

Certyfikaty Cambridge ESOL: FCE, CAE

Certyfikaty Cambridge ESOL: YLE, KET, PET

Jak nas znaleźć ?

06 Oct 2022

PŁATNOŚCI

06 Oct 2022

Szanowni Państwo,

Uprzejmie przypominamy ,iż termin płatności za I semestr 2022/2023 upływa dnia 15 października 2022. Wpłat można dokonywać przelewem , w sekretariacie Szkoły lub u lektorów. W tytule wpłaty prosimy podać imię i nazwisko ucznia/ uczennicy. Aktualny cennik znajduje się na stronie Szkoły www.szkola-filipek.pl

ZAPISY ROK SZKOLNY 2022/2023

23 Aug 2022

INFORMACJE OGÓLNE

Zapisy odbywają się osobiście w siedzibie głównej Szkoły Ostrów Wielkopolski ul.Kolejowa 17/Ip od 01.09.2022 do 07.09.2022 włącznie w godzinach 15:00-19:00.

PRZED ZAPISEM

Ze względów organizacyjnych prosimy o zabranie wypełnionych i wydrukowanych następujących dokumentów:

1.Karta danych osobowych

2.Plan szkolny

Oba dokumenty znajdują się na stronie Szkoły www.szkola-filipek.pl w zakładce „ Zapisy”.

Uwaga! Ponieważ w dniu zapisu odbywa się zarówno rozmowa kwalifikacyjna , jak i test kwalifikacyjny, prosimy o obecność rodzica oraz zapisywanego dziecka.

PO ZAPISIE

1.Plan zajęć języka angielskiego należy sprawdzić w piątek 9 września w godzinach 14-19

na tablicach informacyjnych umieszczonych w hallu Szkoły ul. Kolejowa 17 Ip.

2.Zajęcia rozpoczynają się 19 września 2022 / zgodnie z planem/

3.Obecność na pierwszych zajęciach jest obowiązkowa.

4.Wszelkie informacje dodatkowe będą umieszczane sukcesywnie na stronie Szkoły www.szkola-filipek.pl w zakładce „Komunikaty”.

INFORMACJE DLA OSÓB KONTYNUUJĄCYCH KURS

Plany szkolne należy dostarczyć do poniedziałku 5 września 2022 wyłącznie drogą mailową.

Formularze planów znajdują się na stronie Szkoły www.szkola-filipek.pl w zakładce „Zapisy”.

Prosimy o zawarcie w formularzu następujących informacji:

1.Imię i nazwisko ucznia

2.Nazwisko lektora ( należy wybrać z listy)

3.Godziny rozpoczynania i zakończenia zajęć w szkole

4.Czas potrzebny na dojazd na zajęcia języka angielskiego

Bardzo prosimy o nie wpisywanie – w miarę możliwości – zajęć dodatkowych.

Plan zajęć należy sprawdzić w piątek 9 września 2022 w godz.14-19 na tablicach informacyjnych .

pełny HTML | wersja mobilna
[X]